Právě se nacházíte: FAN SHOP

Cena bez DPH: 597 Kč
Cena s DPH: 722 Kč
Počet:

Přebalovací podložka pro malé hasiče

Stabilní a omyvatelná červená plastová plachta

Rozměr: 100 x 80 cm, rolované (bez ohybů a záhybů)

Podložka na veškeré vybavení potřebné k přebalování

Zaručeně vás rozesměje

Perfektní dárek pro budoucí hasičské tatínky a maminky

pro 1 miminko + potištěný úložný prostor na výbavičku

Aby při přebalování v budoucnu nevznikaly problémy a všechny pohyby vašich rukou byly vždy správné, přicházíme nyní s první kojeneckou plachtou pro novopečené hasičské tatínky a maminky. Jak je známo již z „velké verze“ pro vyprošťování při nehodě, každý kus vybavení zde má své místo. Na nic se tedy nezapomíná a vše je připraveno k rychlé a efektivní výměně plenky. Ani v nouzi se nic nepokazí a každý pohyb je perfektní!

Následující vybavení najde své místo vpravo a vlevo od dítěte organizované tištěnými piktogramy v hasičském jazyce: suché dekontaminační ubrousky, vlhké dekontaminační ubrousky, ochrana pokožky, náhradní plena, hračky, ochrana obličeje proti vytékání provozních látek, ochrana úst (zápach), místo pro odložení kontaminované plenky a velmi důležité a pole pro telefonní číslo „máma - tísňové volání“

Náš tip: Jako plyšáka pro dítě doporučujeme našeho Lva nebo Grisu

Plachta pro kojence bude nyní zasílána srolovaná v kartonové krabici. Takže už žádné vrásky a záhyby!

Firma:
Vaše jméno:
Předmět:
Váš dotaz:   *
Antispam:    Napište aktuální rok ve tvaru RRRR (ochranu proti spamování)